panjur ipi degisimi

Panjur İpi Değişimi

Manuel imal edilmiş ipli panjurlarda Panjur İpi Değişimi firmamızın deneyimli ustaları tarafından yapılmaktadır.

Kopmuş Panjur İpi Değişimi

Manuel İp Değişimi

Panjur ipi değişimi ile zamanla yıpranmış olan panjurlarınızın iplerini yenileyebilirsiniz. Panjur ipleri zamana ve kullanım şartlarına karşı dayanıklı bir şekilde üretilir. Fakat yanlış montaj ve yanlış sürtünme sonucu ipler incelerek kopabilir. Kopmuş panjur ipleri tamirinde sizler için garantili parça değişim hizmetleri sunmaktayız.

İpi Kopmuş Panjur Tamiri için İstanbul’da her noktaya servisimiz vardır. Panjur Tamir Servisi’nin hizmet verdiği İstanbul ilçeleri için bakınız; İzmir Manuel Panjur Servis bölgeleri

Manuel panjurlarda sık karşılaşılan sorunlardan birisi de ipin kopmasıdır. İp panjurun açılıp kapatmasına yarayan önemli bir unsurdur. İp koptuğu zaman panjur ne kapatabilir ne de açabilirsiniz. Böyle durumlarda hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin ve anında kopan ipinizi tamir ederek yüzünüzü güldürelim. Ayrıca firmamız 10 sene dayanıklı panjur ipi kullanmaktadır

Manuel panjurlarda kopan iplerin değişimi ile panjur lamellerinin daha fazla zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Panjur ipi değişim fiyatları için panjurun büyüklüğü, eni ve boyu önemlidir. Panjur ipi tamir fiyatları için firmamızla irtibata geçerek güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Panjurlarda kopan iplerin tamiri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Panjur ipleri uzun süre dayanacak şekilde ve kaliteli malzemelerden üretilir. Orta derece kaliteli bir panjurun ipleri yaklaşık 5 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Fakat yanlış montaj gibi etkenlere bağlı olarak bu ipler sıkça kopar.

Firmamız panjur ipi tamiri ve montajı konusunda sizlere profesyonel destek vermektedir.

Eski ipi üstünden alın ve yenisini kanallardan geçirerek kasnak bölümüne bağlayın. Kasnağa ipi bağladıktan sonra, lamelleri panjurun iniş yönünün tam tersi yönüne çevirerek panjur ipini sonuna kadar sarın ve lamelleri salın.

Panjur ipiniz değişmiş ve panjurunuz çalışır durumda olacaktır. 

Monoblok Panjur Tamiri ve Bakımı,

Alüminyum Panjur Tamiri,

Manuel Panjur Tamiri,

Motorlu Panjur Tamiri,

Plastik Panjur Tamiri,

Akordeon Panjur Tamiri,

Dıştan Kutulu Panjur Tamiri,

Otomatik Panjur Tamiri,

Makaslı Panjur Tamiri,

Panjur İp Yatağı Tamiri,

Panjur Kumandası Tamiri,

Panjur Makarası Değişimi,

Panjur İpi Değişimi,

Su Alan Panjurların Tamiri,

Panjurlardaki Motor Arızasının Tamiri,

Panjur Akordeon Tamiri,

Panjur Palet Değişimi,

Panjur Makara Tamiri ,

panjur-tamiri-ipi
26 Şubat 2020
panjur ipi degisimi için yorumlar kapalı
609 görüntülenme